FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘEinspirace

           Vážení čtenáři,

           redakce SPŽ pro vás vyhlášuje v rámci čtenářsky velmi úspěšného ZVLÁŠTNÍHO APRÍLOVÉHO VYDÁNÍ "fotografickou" soutěž. Přihlásit se můžete s libovolnými "snímky" v duchu letošního aprílového FOTOALBA, kam se můžete podívat pro ispiraci. Zde budeme také přihlášené snímky průběžně vystavovat. Snímek by měl dokumentovat jakékoliv železniční vozidlo zachycené v jakekoliv situaci, ke kterým v drážním provozu dochází. Vítány jsou také příspěvky do samostatné kategorie Městská hromadná doprava.

           Soutěžit se bude předběžně ve třech kategoriích. První je určená pro děti do jedenácti let. Třetí kategorie je vyhrazená pro seniory po devadesátém roce života. Zbylá kategorie je pro všechny ostatní. Počet kategorií a rozdělení bude ještě upřesněno podle množství a rozvržení věku autorů snímků. Porotu budou tvořit zástupci redakční rady a SRPS (Sdružení rodičů a přátel Stránky). Porotu můžete zcela legálně ovlivnit svými postřehy a tipy na vítěze, které můžete zapisovat do Reakcí čtenářů. Výsledky budou uveřejněny zde v první polovině května roku 2002.

           Příspěvky přijmáme na redakční mailové adrese april.kpz@centrum.cz v elektronické formě ve formátu JPG. Kratší strana vaší fotografie by měla být větší než 600 pixelů. POZOR! Uzávěrka soutěže, původně vyhlášená na 30.4.2002, byla na žádost některých čtenářu a z důvodu našich technických obtíží v první polovině dubna posunuta na 15.5.2002. Nejlepší práce v obou kategoriích budou odměněny CD ROMem s naší stránkou včetně zajímavých příloh. Všechny ostatní práce, které budou dle názoru poroty splňovat zadání, budou zařazeny do Fotoalba, proto zasílejte i popisky. Těšíme se na vaše příspěvky.


Soutěžní příspěvky

                                        Martin Janda (5 let)

                                        Ivetka Pavlasová z Brna (4 roky)

                                        Martin Houmelítka z Brna (17 let)

                                        Pavlínka Macelová (9 let)

                                        Tuky (24 let)

                                        Deniska Kušnieriková z Pardubic (9 let)

                                        Pája (23 let)

                                        Aleš Šmejda (25 let)

                                        Honzík Šlehofer (10 let)

                                        Staňa (24 let)

                                        Lenka K. z Pardubic

                                        Michal P. (25 let)

           Jestli Vás soutěžní snímky zaujaly, můžete svým dopisem do redakce nebo názorem zapsaným do reakcí čtenářů ovlivnit hlasování. Pokud Vás oslovily natolik, že by jste se chtěli sami soutěže zůčastnit, máte možnost zaslat své příspěvky do 15.5.2002.


Zpět