Jízdní řád zvláštního vlaku "MIKULÁŠ" Ostrava hl.n - Studénka - Štramberk a zpět (8. 12.)
Zvláštní Sp 33362 |
Zvláštní Sp 33363 |
Ostrava hlavní nádraží |
|
9:27 |
Štramberk |
|
14:00 |
Ostrava - Svinov |
9:36 |
9:50 |
Kopřivnice |
14:05 |
14:09 |
Studénka |
10:12 |
10:19 |
Příbor |
14:17 |
14:20 |
Sedlnice |
10:27 |
10:31 |
Sedlnice |
|
|
Příbor |
10:40 |
10:45 |
Studénka |
14:35 |
14:43 |
Kopřivnice |
10:53 |
10:58 |
Ostrava - Svinov |
15:05 |
15:10 |
Štramberk |
11:03 |
|
Ostrava hlavní nádraží |
15:20 |
|
Zvláštní Lv 33365 |
Zvláštní Lv 33364 |
Štramberk |
|
11:30 |
Kopřivnice nákladní nádraží |
|
12:20 |
Kopřivnice nákladní nádraží |
11:40 |
|
Štramberk |
12:30 |
|
|
|
© SPŽ 2002
|